MATRIX FITNESS & GYM  znajduje się na 1 piętrze w Centrum Handlowym Sarni Stok.

Jego wnętrze skrywa jednak tyle atrakcji, że szybciej zapewnia zastrzyk endorfin niż zakupy. W sali cardio mieści się 30 profesjonalnych maszyn i urządzeń do ćwiczeń aerobowych m.in. bieżnie, maszyny eliptyczne, rowery poziome, pionowe i spinningowe, steppery, crankingi, symulatory wioseł, które umożliwiają przyspieszenie metabolizmu, zwiększenie odporności czy poprawę wydolności organizmu. 

Fitness Power zaś to sala do ćwiczeń siłowych. Wykorzystanie ponad 40 specjalistycznych maszyn i urządzeń do ćwiczeń wszystkich grup mięśniowych, hantli, ławek, ławeczek oraz sztangi z odpowiednim obciążeniem wspomaga odchudzanie i modelowanie sylwetki oraz wzmacnia i rozwija budowanie masy mięśniowej.

Do dyspozycji trenujących są również profesjonalne urządzenia Vacu Power - bieżnia z podciśnieniem, rollmasaż i platforma wibracyjna a na koniec każdego treningu nic nie stoi na przeszkodzie, by zrelaksować się w gabinecie masażu. 

Do oferty klubu zalicza się także w ostatnim czasie najnowsza forma aktywności fizycznej - Jump Fitness czyli ćwiczenia na trampolinach, które są prowadzone w przez wykwalifikowaną instruktorkę. By przyspieszyć efekty pracy nad budowaniem masy mięśniowej oraz poprawić wyniki osiągane przez organizm lub szybciej spalić zbędny tłuszcz, warto odwiedzić fitness bar, gdzie dostępna jest bardzo szeroka gama profesjonalnych odżywek dla sportowców i suplementów diety, które są dobierane indywidualnie do każdego Klienta przez instruktorów pracujących w Matrix Fitness & Gym.

Klub czynny:

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK
w godzinach 7:15 – 22:00

SOBOTA
w godzinach 8:00-21:00

NIEDZIELA
w godzinach 10:00 – 20:00

pokaż mapę centrum

Centrum Handlowe Sarni Stok
ul. Sarni Stok 2
43-300 Bielsko Biała

Centrum handlowo-rozrywkowe Sarni Stok

Projekt i wykonanie Fastlan

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem