CEWE FOTOJOKER, będąc marką należącą do europejskiego koncernu CEWE Stiftung & Co. KGaA z siedzibą w Niemczech, zaistniał na polskim rynku fotograficznym już w 1995 roku. Obecnie, Fotojoker to CEWE FOTOJOKER, w skład którego wchodzi kilkadziesiąt wyspecjalizowanych salonów fotograficznych na terenie całej Polski. Oznacza to samodzielne oddziały stacjonarne w atrakcyjnych lokalizacjach handlowych m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Gdańsku czy Gdyni. Nasze salony wyróżniają się ciekawą ofertą towarową w postaci sprzętu fotograficznego oraz wszechstronnym zakresem usług fotograficznych.

CEWE FOTOJOKER jest także miejscem, gdzie możesz zamówić naszą flagową propozycję, czyli CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, która jest najczęściej kupowaną fotoksiążką w Europie. Jej jakość doceniło już ponad 50 000 000 zadowolonych klientów oraz szerokie grono fachowych mediów, o czym świadczą liczne certyfikaty czy nagrody. Jako część silnego, stabilnego, międzynarodowego koncernu, CEWE FOTOJOKER kontynuuje swój rozwój i podąża drogą innowacji, na którą wstąpił już wiele lat temu.

CEWE FOTOJOKER to największa sieć handlowa na rynku salonów fotograficznych

w Polsce oraz lider wśród sklepów online specjalizujących się w usługach fotograficznych. Oferujemy najszerszy zakres usług druku fotografii cyfrowej, realizowanych w oparciu o najnowsze technologie. Oprócz usług w postaci odbitek, fotoobrazów, fotoksiążek, fotokalendarzy, fotoprezentów i mnóstwa innych odmian fotoproduktów, znajdziesz tu również szeroką gamę sprzętu fotograficznego najwyżej jakości. W skład oferty wchodzą między innymi produkty takich marek jak: CANON, NIKON, SONY, OLYMPUS, FUJI. W 2008 roku wystartował nasz sklep internetowy dedykowany sprzętowi fotograficznemu (e-fotojoker.pl). Umożliwiamy zamówienie produktów i usług z domu oraz ich odbiór przesyłką pocztową lub w naszych salonach.

W skład naszego zespołu wchodzą ludzie, których pasją jest fotografia, dlatego z radością pomagamy naszym klientom robić lepsze zdjęcia i dzielić się nimi z bliskimi. Niezależnie od tego czy fotografującymi są profesjonaliści czy dopiero początkujący amatorzy, łączy nas z nimi wspólna miłość do fotografii. Nasi klienci mogą więc w naszych salonach zasięgnąć porady oraz poznać najnowszą technologię fotograficzną. Zapraszamy do odwiedzenia najbliższego salonu CEWE FOTOJOKER lub stron internetowych fotojoker.pl/fotouslugi.html lub www.e-fotojoker.pl

pokaż mapę centrum

Centrum Handlowe Sarni Stok
ul. Sarni Stok 2
43-300 Bielsko Biała

Centrum handlowo-rozrywkowe Sarni Stok

Projekt i wykonanie Fastlan
Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie w celu zapewnienia użytkownikowi naszej Witryny najwyższego poziomu usług. Polityka prywatności Akceptuję