Jak połączyć klasykę, elegancję i zamiłowanie do „logomanii”? GUESS wie to najlepiej. Kolekcja zegarków G-LUXE łączy wszystkie te cechy tworząc zniewalający projekt. Linia to świetna propozycja dla kobiet w każdym wieku. To idealny pomysł na prezent dla siebie, dla siostry, przyjaciółki, dla córki, ale także dla wyjątkowej kobiety w życiu każdego z nas – dla MAMY!

W tym sezonie GUESS nieustannie podkreśla silny element swojego wizerunku – logo, stąd nazwa logomania GUESS . Począwszy od napisu z dużych liter z nazwą brandu, przez charakterystyczny trójkąt, po literę G w różnych konfiguracjach, marka emanuje swoim DNA. W kolekcji G-LUXE możemy podziwiać logomanię w bardzo wysublimowanej odsłonie. Zegarki przyozdobione zostały kompozycją nakładających się literek G – to jedno z ikonicznych symboli marki. Wszystkie wykonano techniką grawerowania, co podkreśla szyk i klasę czasomierzy. Dzięki temu wyróżniają się wysublimowanym design o luksusowym charakterze.

Kolekcja G-LUXE liczy trzy modele. GUESS W1228L1 w kolorze srebrnym, W1228L2 w kolorze złotym oraz W1228L3 w odcieniu różowego złota, które cieszy się ogromną popularnością. Zegarki wykonano z wysokiej jakości stali szlachetnej. Dla komfortu i wygody bransolety zostały zwieńczone tzw. systemem G-LINK. Dzięki temu samodzielnie możemy dopasować zegarek do nadgarstka bez konieczności wizyty u zegarmistrza. Wystarczy odpiąć odpowiednią ilość ogniw i cieszyć się nowym, przepięknym akcesorium dopełniającym stylizację.

Elegancja i szyk połączone z nowoczesnymi trendami sprawiają, że zegarki z kolekcji G-LUXE są świetną propozycją dla każdej kobiety kochającej modę. To także trafiony prezent dla wyjątkowej damy w życiu każdego z nas – dla MAMY!

Ceny: 639zł – 839zł.

GUESS Beauty Shot 2

GUESS Beauty Shot 3

GUESS Beuaty Shot 4

pokaż mapę centrum

Centrum Handlowe Sarni Stok
ul. Sarni Stok 2
43-300 Bielsko Biała

Centrum handlowo-rozrywkowe Sarni Stok

Projekt i wykonanie Fastlan
Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie w celu zapewnienia użytkownikowi naszej Witryny najwyższego poziomu usług. Polityka prywatności Akceptuję