Centrum Handlowe SARNI STOK - rodzinne zakupy na poziomie

Galeria Handlowa SARNI STOK powstała jako pierwsza w Bielsku-Białej, położona w dzielnicy Sarni Stok przy skrzyżowaniu głównych arterii komunikacyjnych prowadzących do centrum miasta, a także do Katowic, Krakowa, Żywca i Cieszyna.

W roku 2012 obiekt przeszedł remodelling oraz rozbudowę, w wyniku której powiększył się o 3 tys. m kw. powierzchni handlowej. Dzięki temu budynek Sarniego Stoku został zaaranżowany dla większej wygody i satysfakcji klientów, łatwy układ nawigacyjny i wygodny, obszerny parking. Do dyspozycji najmłodszych Klientów centrum są specjalne strefy dla dzieci: miejsce zabaw „Fikołek” oraz wolnostojące zabawki interaktywne w strefie restauracyjnej jak i we wszystkich toaletach.

Jest to miejsce zakupów dla całej rodziny, gwarantujące kompleksową ofertę i komfort zakupów. Funkcjonuje w nim ok. 80 sklepów i punktów usługowych znanych sieci zagranicznych i krajowych, w tym marki unikalne na lokalnym rynku takie jak TK Maxxx i Media Markt. Do dyspozycji klientów są znane marki modowe, drogeryjne, wyposażenia wnętrz, sportowe, jak również Hipermarket Carrefour oraz szeroka oferta usługowa.

Po wyczerpujących zakupach można odetchnąć w jednej z naszych restauracji bądź kawiarni, w których można smacznie zjeść oraz napić się ulubionej kawy czy herbaty.

W centralnym punkcie centrum Klienci znajdą specjalnie dla nich utworzony Punkt Info Sarni Stok, gdzie oprócz informacji na temat wydarzeń w CH Sarni Stok i regionie, można skorzystać z drobnych usług (ksero, fax, druki, przesyłki kurierskie, kawiarnia internetowa) oraz zakupić bilety na koncerty. Ponadto, klienci w Info Punkcie mogą nabyć Karty Podarunkowe, do wykorzystania w blisko 90 sklepach na terenie Galerii Handlowej.

Właścicielem nieruchomości jest Union Investment Institutional Property GmBH  (spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) Oddział w Polsce. Zarządcą jest firma Cushman & Wakefield.

Centrum Handlowe Sarni Stok w liczbach:

Otwarcie: 2001 rok
Dwupoziomowy parking: 1380 miejsc
Powierzchnia użytkowa: 35 tys. m²
Powierzchnia handlowa: 31 tys. m²

pokaż mapę centrum

Centrum Handlowe Sarni Stok
ul. Sarni Stok 2
43-300 Bielsko Biała

Centrum handlowo-rozrywkowe Sarni Stok

Projekt i wykonanie Fastlan
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej… Zrozumiałem