Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów chcielibyśmy zaoferować specjalne strefy dla dzieci aby podczas zakupów się nie nudziły i miło spędzały czas. Przygotowaliśmy dwie specjalne strefy: plac zabaw „Fikołek” znajdujący się w pobliżu sklepów Reserved, Empik i H&M jak również w strefie restauracyjnej można znaleźć specjalne interaktywne wieże z krzesełkami oraz samochodzik (uruchamiany na monety). Pojedyncze tablice manualne można również znaleźć we wszystkich dostępnych dla Klientów toaletach. Dodatkowo po pasażu można poruszać się specjalnymi wózkami dla dzieci; „Bambusie” zlokalizowane są po prawej stronie od wejścia z parkingu podziemnego.

Na terenie centrum znajdują się specjalnie przygotowane dwa pokoje dla matki z dzieckiem. Jeden znajduje się w korytarzu z toaletami pomiędzy sklepami Jula i Hebe a drugi znajduje się w pobliżu strefy restauracyjnej.

pokaż mapę centrum

Centrum Handlowe Sarni Stok
ul. Sarni Stok 2
43-300 Bielsko Biała

Centrum handlowo-rozrywkowe Sarni Stok

Projekt i wykonanie Fastlan
Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie w celu zapewnienia użytkownikowi naszej Witryny najwyższego poziomu usług. Polityka prywatności Akceptuję