Bonusowe Piątki to możliwość skorzystania z wyjątkowych rabatów oferowanych przez sklepy.

Od 10 marca do 10 listopada na terenie naszego Centrum zorganizowanych zostanie dziewięć "Bonusowych Piątków", podczas których obowiązywać będą specjalne rabaty.

Najbliższy bonusowy piątek będzie 10.11.17

KONKURS! Niecodziennie nadarza się okazja do wygrania 2 000 zł na zakupy, dlatego przeczytajcie uważnie zasady i weźcie udział w naszej zabawie!

Jest jeden warunek wzięcia udziału w zabawie - za zakupy w Bonusowy Piątek musicie zapłacić Kartą Podarunkową, którą można nabyć w Info Punkcie.

Krok pierwszy: przynajmniej sześć pieczątek
Aby zawalczyć o 2 000 zł, należy przynajmniej sześć razy odwiedzić Sarni Stok podczas "Bonusowych Piątków", zapłacić za zakupy Kartą Podarunkową za minimum 100 zł i zgłosić się do Info Punktu. Tam, za okazaniem paragonu za zakupy i potwierdzenia z terminala, zbierać można specjalne pieczątki uprawniające do wzięcia udziału w finale akcji. Zakup za minimum 100 zł Kartą Podarunkową w "Bonusowy Piątek", to jedna pieczątka przysługująca na dany dzień.

Krok drugi: pytanie konkursowe
W przedostatni "Bonusowy Piątek", czyli 13 października, wydawane będą karty z pytaniem konkursowym, które należy wypełnić i wrzucić do urny przy Info Punkcie. Na odpowiedź macie czas do 13 listopada. Autora najciekawszej odpowiedzi (oraz jednocześnie właściciela przynajmniej sześciu pieczątek za wyżej opisane zakupy) poinformujemy o wygranej podczas eventu na terenie naszego centrum. Warto podjąć wyzwanie, tym bardziej, że na uczestników akcji czekają dodatkowe nagrody!

Terminy Bonusowych Piątków:

 9 czerwca
14 lipca
11 sierpnia
15 września
13 października
10 listopada
 
pokaż mapę centrum

Centrum Handlowe Sarni Stok
ul. Sarni Stok 2
43-300 Bielsko Biała

Centrum handlowo-rozrywkowe Sarni Stok

Projekt i wykonanie Fastlan
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej… Zrozumiałem