Zapraszamy do nowo otwartego stoiska Kreatywne Maluchy! Kupicie w nim inspirujące zabawki, które wspierają manualny i motoryczny rozwój dzieci oraz uczą abstrakcyjnego myślenia.

Kreatywne Maluchy powstały z miłości do dzieci i potrzeby zapewnienia im jak najlepszego rozwoju i świetnej zabawy, szczególnie poprzez ekspresję artystyczną i kreatywne eksperymenty. Stoisko oferuje zabawki pozwalające dzieciom na zetknięcie się z plastycznymi materiałami, z którymi mogą samodzielnie, bezpiecznie tworzyć wszelkie wymyślone kształty. Maluch zapoznaje się z nowymi formami zabawy. Inspirujemy dzieci do nauki nowych technik artystycznych poprzez korzystanie z naszych instrukcji obrazkowych i filmowych.

W Kreatywnych Maluchach znajdziecie wyłącznie najwyższej jakości produkty znanych, sprawdzonych europejskich firm. Dokładamy wszelkich starań aby nasze artykuły były dla Ciebie i Twojego dziecka oryginalne, twórcze i przede wszystkim bezpieczne.

pokaż mapę centrum

Centrum Handlowe Sarni Stok
ul. Sarni Stok 2
43-300 Bielsko Biała

Centrum handlowo-rozrywkowe Sarni Stok

Projekt i wykonanie Fastlan
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej… Zrozumiałem