Ludzkie życie jest najwyższą wartością. Wiedzą to ratownicy medyczni, którzy każdego dnia pomagają poszkodowanym. Specjaliści podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi, którzy w czwartek 30 stycznia 2020 odwiedzą CH Sarni Stok. Pokazy pierwszej pomocy będą towarzyszyły XV Międzynarodowym Zimowym Mistrzostwom w Ratownictwie Medycznym.

Wszyscy przywiązujemy dużą uwagę do profilaktyki zdrowotnej i bezpieczeństwa. Ale co zrobić, gdy już wydarzy się coś niebezpiecznego? Jak zachować zimną krew i pomóc poszkodowanym? Dzięki spotkaniu z ekipą uczestników Międzynarodowych Mistrzostw w Ratownictwie Medycznym, każdy będzie mógł nauczyć się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. – W dniu Mistrzostw od 9:00 do 16:00, ratownicy medyczni udzielą wskazówek wszystkim zainteresowanym, w jaki sposób pomóc w sytuacji zagrożenia życia – mówi Kinga Ryżycka, marketing manager CH Sarni Stok. – Dodatkowym zadaniem będą ćwiczenia na specjalistycznym sprzęcie, aby w praktyce sprawdzić zdobytą wiedzę. Zachęcam do odwiedzenia CH Sarni Stok, ponieważ jest to niepowtarzalna okazja, aby pod okiem specjalistów sprawdzić swoje umiejętności – dodaje.

Centrum Handlowe Sarni Stok jest także jednym z punktów na trasie jubileuszowych XV Międzynarodowych Zimowych Mistrzostw w Ratownictwie Medycznym. – Zespoły ratownicze będą miały na terenie Centrum do wykonania zadanie. Proszę się nie obawiać, ponieważ będą to tylko ćwiczenia – mówi Joanna Markieton, organizator mistrzostw, ratownik medyczny. – Zapraszamy klientów CH Sarni Stok do obserwowania pozorowanych zadań mistrzostw. Będzie to świetna okazja, aby zobaczyć jak działają nasze służby medyczne oraz nauczyć się w jaki sposób reagować, gdy jest się postronnym obserwatorem – dodaje. W mistrzostwach startuje niemal 40 załóg z całej Polski oraz grupy z zagranicy, m.in. Ukrainy i Litwy.

 

SarniStok KTO Ratownictwo baner StronaAktualnosci 720x540

pokaż mapę centrum

Centrum Handlowe Sarni Stok
ul. Sarni Stok 2
43-300 Bielsko Biała

Centrum handlowo-rozrywkowe Sarni Stok

Projekt i wykonanie Fastlan
Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie w celu zapewnienia użytkownikowi naszej Witryny najwyższego poziomu usług. Polityka prywatności Akceptuję