Wszystkich miłośników ekologicznego, zdrowego i dobrego jedzenia oraz ręcznie tworzonych produktów regionalnych i ceniących sobie wysoką jakość produktów, zapraszamy na pierwszą noworoczną edycję Ekotargów, która odbędzie się w dniach 23-26 stycznia 2020 roku.

Ekotargi zastąpiły w ubiegłym roku Targi Produktów Regionalnych, które organizowane były regularnie od 2007 roku i od 12 lat ich popularność rośnie. Podczas targów wystawcy mają możliwość zaprezentować swoje unikatowe produkty oraz zyskać klientów ceniących zarówno smak, jak i doskonałą jakość. Wśród oferowanych produktów znaleźć można: wędliny wytwarzane według tradycyjnych receptur, pieczywo na naturalnych zakwasach, ciasteczka, domowe przetwory, naturalne miody, oscypki, wędzone ryby, przyprawy, aromatyczne kawy, wykwintne wina.

Ekotargi odbywają się w jeden weekend każdego miesiąca, w godzinach otwarcia Centrum. Wyjątkiem są edycje świąteczne, które trwają dłużej i są doskonałą okazją do zakupów upominków.

Terminarz ECO TARGÓW w roku 2020:

SarniStok CZY EkoTargi FB baner 1200x1200 daty

pokaż mapę centrum

Centrum Handlowe Sarni Stok
ul. Sarni Stok 2
43-300 Bielsko Biała

Centrum handlowo-rozrywkowe Sarni Stok

Projekt i wykonanie Fastlan
Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie w celu zapewnienia użytkownikowi naszej Witryny najwyższego poziomu usług. Polityka prywatności Akceptuję