Lato zbliża się wielkimi krokami i czas zaplanować tę najsłoneczniejszą i obfitującą w zabawę, spotkania towarzyskie i wypoczynek porę roku. Zobaczcie, co czeka na Was w lipcu w Centrum Handlowym Sarni Stok!

Wakacje w mieście mogą być fajne i pełne atrakcji. Jak to zrobić? Odwiedzić CH Sarni Stok w lipcu i zrelaksować się w otwartej od 1 do 22 lipca strefie chillout, którą przygotowaliśmy specjalnie dla naszych klientów. Zakupy jeszcze nigdy nie były tak odprężające! Na co dzień Strefa będzie otwarta w godzinach pracy Centrum, a w soboty (od 12:00 do 15:00) na najmłodszych gości czekają dodatkowe atrakcje. Leżaki, pufy i miła atmosfera sprawią, że poczujecie się jak na wakacjach! Strefa będzie się znajdować przy głównym wejściu do centrum handlowego Sarni Stok.

Warsztaty, zabawa i łakocie

W pierwszą sobotę lipca Strefą Chillout zawładnie Hawajskie Party. Wspólnie nauczymy się hawajskiego tańca Hula, wybierzemy Mistrza „Limbo”, a także zagramy w Giga Twistera. Malowanie twarzy, makaronowa biżuteria i balonowe kwiaty pozwolą nam przedłużyć zabawę i poczuć hawajską atmosferę także w domach. W kolejną sobotę spotkamy się w Laboratorium Slime, zrobimy w nim błyszczącego „glutka”, przeprowadzimy mini eksperymenty i stworzymy balonowe kreacje. Slime doskonale rozwija sensomotorykę i ćwiczy dziecięcą (i nie tylko) wyobraźnię, a przede wszystkim jest doskonała zabawą! W trzecią sobotę lipca CH Sarni Stok odwiedzi Gość Specjalny: Zielony Smok. Opowie nam o swoich przygodach i… zapozuje do portretu! A najlepsze prace plastyczne nagrodzi atrakcyjnymi nagrodami. Sport to zdrowie! Wie o tym także Zielony Smok, przygotowuje więc „Wesołe sztafety” - giga maty do gry, a dla wszystkich, którzy marzą o własnym ZOO zapraszamy na warsztaty recyklingowe, na których stworzycie wspaniałe zwierzęta.

Sobotnim spotkaniom w strefie chillout towarzyszyć będzie darmowa wata cukrowa i pyszne soki owocowe, na wszystkich czekają też konkursy i wspaniałe nagrody.

Razem z nami złapcie atmosferę lata w CH Sarni Stok!

 

SarniStok SUPERLato baner StronaAktualnosci 720x540

 

pokaż mapę centrum

Centrum Handlowe Sarni Stok
ul. Sarni Stok 2
43-300 Bielsko Biała

Centrum handlowo-rozrywkowe Sarni Stok

Projekt i wykonanie Fastlan

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem