Narodziny dziecka są dla rodziców pięknym przeżyciem i wielką zmianą w życiu każdego człowieka i warto się na nią przygotować. Dlatego 11 maja 2019 r., w CH Sarni Stok przy współpracy Fundacji Szczęśliwe Macierzyństwo, już po raz trzeci odbyła się akcja „Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama”.

Podczas akcji, dzięki nowoczesnym aparatom ultrasonograficznym, wykonano 94 darmowe badania USG oraz USG 4D. Dzięki temu przyszli rodzice mogli zobaczyć swoje dziecko przed narodzinami, a także poznać jego płeć. Akcję „Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama” co roku wspierają salony z Centrum, w tegorocznej edycji na przyszłe mamy czekały wizażystki z Hebe, które doradzały odpowiednią pielęgnację oraz wykonywały makijaż. Fotograf zadbał o uwiecznienie przyszłych rodziców na fotografiach, a Kwiaciarnia Trafika przygotowała zaproszenia i propozycje prezentów na przyjęcia z okazji „baby shower” oraz spotkań witających maluszki na świecie. W ramach akcji zorganizowano warsztaty i prelekcje ekspertów, którzy rozmawiali z przyszłymi mamami m.in. o przygotowaniach do porodu, wyborze szkoły rodzenia, opiece nad niemowlęciem, odżywianiu w ciąży i połogu, zorganizowano także warsztaty z chustowania niemowląt. W konkursach rozdano nagrody ufundowanie przez sponsorów: Misie Szumisie, zestawy kosmetyków dla całej rodziny, zestawy rajstop dla ciężarnych i skarpet, poduszki do karmienia oraz płyty i książki wydane przez fundację.

Trzecia edycja „Szczęśliwe dziecko, Szczęśliwa mama” cieszyła się dużą popularnością – wzięło w niej udział ok. 250 przyszłych rodziców. Przeważały mamy w pierwszej ciąży, w środkowym trymestrze, a niemal dwie trzecie z nich to osoby pomiędzy 26 a 35 rokiem życia, posiadająca wykształcenie średnie lub wyższe.

59940878 2314374085251932 4062433596181315584 o

Wybierz branżę

    Obuwie i galanteria skórzana

pokaż mapę centrum

Centrum Handlowe Sarni Stok
ul. Sarni Stok 2
43-300 Bielsko Biała

Centrum handlowo-rozrywkowe Sarni Stok

Projekt i wykonanie Fastlan

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem