ECO Targi w CH Sarni Stok
Wszystkich miłośników ekologicznego, zdrowego i dobrego jedzenia oraz ręcznie tworzonych produktów regionalnych i ceniących sobie wysoką jakość produktów, zapraszamy na pierwszą edycję ECO TARGÓW, która odbędzie się w dniach 21-27 stycznia 2019 roku.

ECO TARGI zastąpią Targi Produktów Regionalnych, które organizowane są regularnie od 2007 roku i od 11 lat ich popularność rośnie. Podczas targów wystawcy mają możliwość zaprezentować swoje unikatowe produkty oraz zyskać klientów ceniących zarówno smak, jak i doskonałą jakość. Wśród oferowanych produktów znaleźć można: wędliny wytwarzane według tradycyjnych receptur, pieczywo na naturalnych zakwasach, ciasteczka, domowe przetwory, naturalne miody, oscypki, wędzone ryby, przyprawy, aromatyczne kawy, wykwintne wina.

ECO TARGI odbywają się w jeden weekend każdego miesiąca, w godzinach otwarcia Centrum w godzinach 9.00-21.00 oraz niedziela w godzinach 10.00-20.00. Wyjątkiem są edycje świąteczne, które trwają dłużej i są doskonałą okazją do zakupów upominków.

Terminarz ECO TARGÓW w roku 2019:

SarniStok MNIAM EcoTarg plakat B1 700x1000 5

pokaż mapę centrum

Centrum Handlowe Sarni Stok
ul. Sarni Stok 2
43-300 Bielsko Biała

Centrum handlowo-rozrywkowe Sarni Stok

Projekt i wykonanie Fastlan
Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie w celu zapewnienia użytkownikowi naszej Witryny najwyższego poziomu usług. Polityka prywatności Akceptuję