Podróż dookoła świata z „Niedzielnymi bajeczkami” w CH Sarni Stok

Centrum Handlowe Sarni Stok zaprasza wszystkie dzieci na jesienno-zimowe teatralne spotkania z cyklu „Niedzielne bajeczki”. Bohaterami tej edycji jest dobrze znane uczestnikom rodzeństwo Ania i Krzyś, którzy razem z widzami odbędą podróż dookoła świata. Cały cykl rozpoczyna się już w tę niedzielę, 8 października o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy!

Podróże, tak jak wyobraźnia, nie znają granic. Kształtują charakter, rozwijają, a przede wszystkim uczą poprzez zabawę. Podczas trzynastu spektakli, które odbędą się w Centrum Handlowym Sarni Stok, Ania i Krzyś, mali globtroterzy nie tylko zwiedzą różne kontynenty i kraje, odbędą także podróż w czasie i pożeglują przez oceany. Widzowie rozwiążą z nimi szereg zagadek i wspólnie odkryją wiele tajemnic, a może i odnajdą wielki skarb podróżnika Manfreda. Na wszystkich uczestników czeka niespodzianka, mapa w postaci gry planszowej, dzięki której w domu, rodzinnie będą mogli jeszcze raz przeżyć wspólnie wszystkie przygody. Mapę należy zabierać na każde przedstawienie, gdyż z liter podawanych podczas przedstawień, na koniec utworzy się hasło. Odczytamy je wspólnie podczas finałowego przedstawienia, na najwytrwalszych globtroterów czekają nagrody!

„Niedzielne Bajeczki” to cykl 13 bezpłatnych przedstawień teatralnych i powiązanych tematycznie animacji dla dzieci, które odbywać się będą minimum dwa razy w miesiącu od października 2017 roku do marca 2018 r. Podczas tych spotkań dzieci poznają różne kultury, zwyczaje, zwierzęta oraz ludzi, którzy żyją w innych częściach świata. Mali podróżnicy nauczą się także, jak przygotować się do dalekich i bliskich wypraw. Po spektaklach zapraszamy do udziału w interaktywnych zabawach i konkursach.

Dzieci, które wezmą udział w co najmniej 6 spektaklach udokumentowanych pieczątkami otrzymanymi na karcie konkursowej za uczestnictwo, dołączą zdjęcie i odpowiedzą na pytanie, wezmą udział w konkursie. Do wygrania rodzinna wycieczka o wartości 3000 zł. Finał zabawy i wyłonienie zwycięzcy nastąpi 17 marca 2018 roku.

Terminy „Niedzielnych bajeczek” w sezonie 2017/2018

  • 8 i 22 października
  • 5 i 26 listopada
  • 3, 6 i 17 grudnia
  • 7 i 21 stycznia
  • 11 i 25 lutego
  • 4 i 17 marca
pokaż mapę centrum

Centrum Handlowe Sarni Stok
ul. Sarni Stok 2
43-300 Bielsko Biała

Centrum handlowo-rozrywkowe Sarni Stok

Projekt i wykonanie Fastlan
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej… Zrozumiałem